המעסה הטוב ביותר

posted in: Blog | 0

אנחנו לא שוללים ביקורות של מטפלים בעיסוי. אנו חולקים ביקורות כדי שתוכלו להבין מי המטפל הטוב ביותר עבורכם.

לכולנו יש טעם שונה, מטרות ונסיבות חיים שונות.

למצוא את המתאים דורשת סבלנות ולאחר מכן שיעורי בית רציניים מצידך. הקדישו שעה למחקר, או 15 דקות לאנף אותו. היכנסו עם בן זוגי כנקודת התייחסות או תהנו מכמה ביקורות על Yelp מבעוד מועד – הדבר החכם ביותר לעשות הוא לדאוג למה שאתם צריכים ולהקדיש זמן למצוא מטפל שימלא את הצרכים המותאמים לכם בלי להיכשל.

ניסיון יכול להגיע רחוק כשמוצאים את המעסה הטוב ביותר שלך, אבל יש גם תכונות מועילות אחרות לחפש כמו מיומנויות אנשים, ניסיון בשיטות מסוימות וכו’, אז זה מה שהדגשנו כאן.

הבנו שכשזה מגיע לעניין רוב האנשים מייחלים לשני דברים לא פחות חשובים בעיסוי: הרפיה והקלה טיפולית

בעוד כל המטפלים בעיסוי עברו הכשרה

יום נהדר בעבודה! שכחתי כמה שיווק מעייף. . . שקלתי אם לאכול בחוץ הלילה, או סתם להתבאס. ואז המעסה הכי טוב הגיעה אלי הביתה. רוג’ר המעסה עיסה לי את הגב, זה הרגיש כל כך חם ורגוע, בכלל לא כמו האנשים האלה בספא שתמיד מורחים עליך יותר מדי מרפקים – רוג’ר הזקן היקר אפילו לקח הפסקה כמו 30 דקות פנימה ומרח שוב שמן כדי לתת לי לְהִרָגַע.

האנשים בספא לא מטפלים במי שהם פוגעים במרפקים, הם רק מנסים לרצות אותך תוך כדי מכסות בלתי הגיוניות של טיפים ביום. רוג’ר עבר כמה נקודות מתח על הגב שלי שלא ידעתי בכלל על קיומן. הוא איש טוב עם בדיקת רקע פלילי, מתוק מאוד, הרגשנו קרובים מאוד לאחר חצי חופשה מאוחר יותר, כשדיברנו על פטישיזם ברגל? שכחתי כמה הדברים האלה היו קלים ומהנים! אחרון חביב – הוא עושה טיפול מקוון אם

לא לכולם יש את הזמן לבקר מעסה פיזית כדי לקבל את אותו עיסוי רקמות עמוק שמגיע לו וצריך.

מעסים היו עסקי עזרה מקהל לקוחות ממרחקים ארוכים, אבל עכשיו יש לנו מעסה בינה מלאכותית שיעשה את העבודה עבורנו!

הבלוג הזה אולי לא בשבילך, אבל אם אתה באמת רוצה שמישהו בצד השני של המסך יגרום לך להתכרבל, המשך לקרוא עד סוף החלק הזה של הפוסט בבלוג. עיסוי אירוטי בירושלים